• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Köylülerimizden, derneğimiz üyesi Mehmet Çakır 4 Kasım 2020 Çarşamba günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumenin cenazesi ertesi gün Öğle Namazı'na müteakip Çayırova Mezarlığı'na defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden Fatma Çopur (Recep Çopur'un eşi) 11 Ekim 2020 Pazar günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumenin cenazesi köyümüzün mezarlığında ertesi gün defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden İbrahim & Şükran Çopur'un oğlu Fatih Çopur ile Muammer & Kezban Çakır'ın kızı Hatice Çakır 11 Ekim 2020 Pazar günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Fatih Sultan Mehmet Camii Kültür Sarayı'nda saat 13.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Ilısılık Köyü Derneğimiz tarafından gerçekleştirilen ve öğrencilerimize destek olmayı amaçlayan Öğrenci Bursu için başvurular alınmaya başlanmıştır. Bu vesileyle 2020 - 2021 yılı Eğitim ve Öğretim Dönemi'nin hayırlara vesile olmasını diler, öğrenim hayatınızda başarılar dileriz. Öğrenci Bursu'ndan faydalanmak için aşağıdaki linkteki formu doldurmanız gerekmektedir. Ilısılık Köyü Derneği Yönetim Kurulu
Bilgilendirme Köyümüzün yangın söndürme tertibatının yenilenme çalışmaları tamamlanmıştır. Köyümüze hayırlı olsun. Cenab-ı Allah yangın gibi felaketlerden köyümüzü ve köylülerimizi korusun.
Derneğimiz yönetim kurulu üyesi Muharrem Erdoğan ve Hamide Erdoğan'ın kızı Sema Erdoğan ile Cüneyt Haspolat 13 Eylül 2020 Pazar günü dünya evine girmiştir. Nikah töreni Sarıyer Boğaz Bahçe Kır Düğün Salonu'nda saat 13.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden Hatice Şirin (Mevlüt Şirin'in eşi) yakalandığı Covid-19 hastalığına yenik düşerek tedavi gördüğü hastanede 5 Eylül 2020 Cumartesi günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumenin cenazesi bugün köyümüzün mezarlığında defnedilecektir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
 9  ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret68064
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ