• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Köylülerimizden Hüseyin Topçu 6 Mayıs 2021 Perşembe günü günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumun cenazesi köyümüzün mezarlığında defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden Ankara'da ikamet eden Bayram Kömürcü ve Vasfi Kömürcü'nün anneleri Halime Kömürcü 4 Mayıs 2021 Salı günü günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumun cenazesi Ankara'dan köyümüze götürülmüş ve ertesi gün köyümüzün mezarlığında defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Bismillahirrahmanirrahim. Muhterem hemşerilerim; Allaha sonsuz hamd, peygamber efendimize sonsuz selat ve selam olsun. Allah’ın selamı,rahmeti, mağfireti ve affı hepinizin hepimizin üzerine olsun. Hayatımıza sayısız güzellikler katan rahmet, bereket, bağışlanma, arınma ve huzur mevsimi Ramazan ayına kavuşmanın sevinci içerisindeyiz. Ramazan ayı; barış, kardeşlik ve esenlik rüzgârlarının dalga dalga yayıldığı manevi bir atmosfer ve Yüce Allah’ın bizlere lütfettiği büyük bir nimettir. Zira bu kutlu zaman, yorulan ruhlarımızı teskin etmek, bunalan gönüllerimize inşirah vermek, özümüze ve fıtratımıza yönelerek hayatımızın iman, kulluk ve güzel ahlak ekseninde muhasebesini yapmak için eşsiz bir fırsattır. İbadetlerimizi güzel ahlakla, ilişkilerimizi samimiyet ve muhabbetle bütünleştiren oruç iklimi; bizi dünya ve ahiret mutluluğuna ulaştıracak bir hayat için yeni bir başlangıç yapmak adına önemli bir vesiledir. ...
Köylülerimizden Mustafa Koç ve Mehmet Koç'un anneleri Kezban Koç 17 Nisan 2021 Cumartesi günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumun cenazesi aynı gün İstanbul'dan köyümüze götürülmüş ve ertesi gün köyümüzün mezarlığında defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Kıymetli Üyelerimiz ve Köylülerimiz, Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyeleri ve Köy Muhtarımız ile birlikte 11-13 Şubat tarihlerinde Köy Camisi ve köyümüzün diğer ihtiyaçları ile ilgili Çankırı İl Özel idare Genel Sekreteri Hasan Yıldız, Yardımcısı Halit Tosyalıoğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali bey ziyaret edilmiştir. Ruhsat işlemlerimizi yürütmek için İnşaat Mühendisi Oktay Tosyalıoğlu ile görüşülmüş ve anlaşma sağlanmıştır. Köy camisinin depreme karşı dayanaklı olmadığı tespit edilmiş ve bu konu tutanak altına alınmıştır. Ilgaz Kaymakamı Sayın Osman Uğurlu ziyaret edilmiş ve kendisine çalışmalarımızın hangi aşamada olduğu konusunda ön bilgilendirme yapılmıştır. Devamı haberimizde...
Üyemiz İsa Söylemez ve Hanife Yıldırım'ın babası Zalif Söylemez 5 Şubat 2021 Cuma günü vefat etmiştir. Merhumun naaşı ertesi gün köyümüze götürülerek köyümüzün mezarlığında defnedilmiştir. Merhuma Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden Abdül Koç 28 Ocak 2021 Perşembe günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumun cenazesi aynı gün köyümüzün mezarlığında İkindi namazına müteakip defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
 7  ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret66969
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ