• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Üyemiz İsa Söylemez ve Hanife Yıldırım'ın babası Zalif Söylemez 5 Şubat 2021 Cuma günü vefat etmiştir. Merhumun naaşı ertesi gün köyümüze götürülerek köyümüzün mezarlığında defnedilmiştir. Merhuma Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden Abdül Koç 28 Ocak 2021 Perşembe günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumun cenazesi aynı gün köyümüzün mezarlığında İkindi namazına müteakip defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden Fahrettin İzmirli'nin damadı, üyemiz Yavuz Likos 14 Ocak 2021 Perşembe günü vefat etmiştir. Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Pendik Mezarlığı'na defnedilecektir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz
6 Ocak 2021 Çarşamba günü sabah saatlerinde Çankırı - Ilgaz istikameti İndağı mevkisinde Berat Yılmaz (31) idaresindeki otomobil, refüjü aşıp karşı yola geçerek köylümüz Mustafa Yıldırım'ın (62) kullandığı araçla ile çarpıştı. Kazada, köylülerimizden Mehmet Tosun (65) ve Ayşe Yıldırım (54) olay yerinde hayatını kaybetmiştir. Sürücüler ile Rukiye İpek (36) ve otomobildeki Gökhan Ekinci (25) yaralanmıştır. Yaralılar, ambulanslarla Çankırı Devlet Hastanesine kaldırılmış ve tedavilerine başlanmıştır. Vefat eden köylülerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden Mehmet Şirin (Kara Mehmet) 26 Aralık 2020 Cumartesi günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumun cenazesi köyümüzün mezarlığında ertesi gün defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Dernek başkanımız İrfan Çakır ve yönetim kurulu arkadaşlarımız köyümüzün ihtiyaçları, parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde incelenmesi, cami projemiz ve diğer konularla ilgili muhtarımız Şükrü Uyanık, cami hocamız Abdullah İpek ile birlikte Ilgaz Belediye Başkanımız Sn. Mehmed Öztürk, Ilgaz Kaymakamımız Sn. Osman Uğurlu ve diğer yetkililerle gerekli istişare ve görüşmeler yapılmıştır. Kaymakamımız Osman Uğurlu, başkanımız ve yönetim kurulumuz kaymakamlık bahçesine #dünyafidandikmegünü nedeniyle 2adet fidan dikerek çevre bilincine katkı sağlamışlardır. Kaymakamımız Sn. Osman Uğurlu, Belediye Başkanımız Sn. Mehmed Öztürk, Orman İşletme Müdürümüz ve tüm yetkililere köyümüze ve yönetim kurulumuza destekleri için şükranlarımızı sunarız. ILISILIK KÖYÜ EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
1000 m2'si devletimiz tarafından tahsis edilen, 1600 m2'si dernek imkanlarımızla karşılanan toplam 2600 m2 parke taşının döşemelerinin tamamlanması çalışmaları tüm hızıyla devam etmekte olup, köy muhtarımız Şükrü Uyanık, dernek başkanımız İrfan Çakır ve yönetim kurulumuz tarafından yerinde incelenerek köyümüzün yeni projeleri ile ilgili çalışmalar için gerekli görüşmeler ve istişareler yapılmıştır. Çalışmaya ilişkin fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.
 8  ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret68064
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ