• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Köylülerimizden İbrahim & Satı Yazıcı'nın oğlu Resul Yazıcı ile Mustafa & Lalezar Çakır'ın kızı Eda Çakır 12 Haziran 2021 Cumartesi günü dünya evine girmiştir. Nikah töreni Bülent Ecevit Kültür Merkezi'nde saat 15.30'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden Murat & Derya Söylemez'in kızı Hilal Söylemez ile Mehmet Emre Oflu 5 Haziran 2021 Cumartesi günü dünya evine girmiştir. Düğün Darıca Beyaz Köşk Düğün Salonu'nda saat 18.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden Muharrem & Lütfiye Akman'ın oğlu Sinan Akman ile Mustafa Kazan'ın kızı Beyza Kazan 5 Haziran 2021 Cumartesi günü dünya evine girmiştir. Düğün Çayırova Saray Düğün Salonu'nda saat 13.30'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden İsmail & Hanim Şirin'in oğlu Mustafa Şirin ile Lütfullah & Arife Çakır'ın kızı Rümeysa Çakır 1 Haziran 2021 Salı günü dünya evine girmiştir. Nikah töreni Bülent Ecevit Kültür Merkezi'nde saat 15.30'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden Sami Koç ve Ariç Koç'un anneleri Fatma Koç 18 Mayıs 2021 Salı günü günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumenin cenazesi ertesi gün köyümüzün mezarlığında defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden Bayram Uzun'un eşi Gönül Uzun 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumenin cenazesi aynı gün köyümüzün mezarlığında defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Bismillahirrahmanırrahim. Saygı değer üyelerimiz, büyüklerim, genç kardeşlerim, analarım ve bacılarım; Hepinize en kalbi muhabbetlerimi ve selamlarımı sunuyorum.. Sevgili hemşerilerim; Bu yıl da geçen yıl olduğu gibi tüm insanlık olarak sıkıntılı bir süreçten, imtihandan geçiyoruz, hüzünlü zamanlar yaşıyoruz. Sevdiklerimizden uzak, musafalaşmadığımız, kucaklaşamadığımız büyüklerimizin ellerini öpemediğimiz, toplu iftar programları yapamadığımız, teravih namazlarını camilerde cemaatle eda edemediğimiz bir durumla karşı karşıya kaldık. Tüm insanlık bir virüsle mücadele etmeye devam ediyoruz. Bizlerde devlet ricalinin emirleri ve sağlıkçıların tavsiyeleri doğrultusunda mecbur kalmadıkça evlerimizde kalarak hem kendi sağlığımızı hem de sevdiklerimizin sağlığını bu şekilde korumaya çalıştık, ramazan ayımızı bu şekilde idrak ettik. Rabbim tez zamanda bu sıkıntıdan tüm insanlığı kurtarsın inşallah. ...
 6  ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret66969
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ