• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Köylülerimizden Ercan & Emine Yazıcı'nın oğlu İbrahim Yazıcı ile Ayhan & Leyla Ulaş'ın kızı Penbe Gül Ulaş dünya evine girmiştir. Düğün töreni 8 Ekim 2023 Pazar günü saat 13.00'da Kartal Pembe Köşk Düğün Salonu'nda gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden İrfan İzmirli 20 Eylül 2023 Çarşamba günü günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumun cenazesi aynı gün İkindi namazına müteakip Orhanlı Orta Mah. Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Orhanlı mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden Kadir Tosun 29 Ağustos 2023 Salı günü günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumun cenazesi ertesi sabah köyümüzün mezarlığında defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Bir süredir yapımına devam edilen Ilısılık Köyü Cami'mizin yapımı tamamlanarak köylülerimizin ve tüm islam aleminin hizmetine sunulmuştur. Mehteran gösterisi, mevlid programı, Cuma namazı ve ikramların olduğu cami açılış programımız yaklaşık 2500 kişilik katılımıyla büyük bir coşkuyla gerçekleştirilmiştir. Yapım sürecinde desteklerini esirgemeyen değerli köylülerimize, hayırsever iş adamlarımıza, sivil toplum kuruluşlarına ve devletimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Devamı Haberimizde...
Köylülerimizden Mustafa & Fatma Çakır'ın kızı Beyza Çakır ile İsmail & Feriha Yazıcı'nın oğlu Mürsel Yazıcı dünya evine girmiştir. Düğün töreni 11 Haziran 2023 Pazar günü saat 13.00'da Gülbahar Sultan Kır Düğün Salonu'nda gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden Cevat & Serpil Akman'ın kızı Kübra Akman ile Nejdet & Saniye Çınar'ın oğlu Mehmet Çınar dünya evine girmiştir. Nikah töreni 6 Mayıs 2023 Cumartesi günü saat 19.15'te Kartal Bülent Ecevit Nikah Sarayı'nda gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden İlyas & Satı Kazan'ın oğlu Ömer Kazan ile Hüseyin & Dürdane Kocaoğlu'nun kızı Hanife Kocaoğlu dünya evine girmiştir. Düğün töreni 7 Mayıs 2023 Pazar günü saat 13.00'da Çayırova Şamdan Düğün Sarayı'nda gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür mutluluklar dileriz.
 2  ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret65027
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ