• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Köylülerimizden Fatma Çopur (Recep Çopur'un eşi) 11 Ekim 2020 Pazar günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumenin cenazesi köyümüzün mezarlığında ertesi gün defnedilmiştir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden İbrahim & Şükran Çopur'un oğlu Fatih Çopur ile Muammer & Kezban Çakır'ın kızı Hatice Çakır 11 Ekim 2020 Pazar günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Fatih Sultan Mehmet Camii Kültür Sarayı'nda saat 13.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Ilısılık Köyü Derneğimiz tarafından gerçekleştirilen ve öğrencilerimize destek olmayı amaçlayan Öğrenci Bursu için başvurular alınmaya başlanmıştır. Bu vesileyle 2020 - 2021 yılı Eğitim ve Öğretim Dönemi'nin hayırlara vesile olmasını diler, öğrenim hayatınızda başarılar dileriz. Öğrenci Bursu'ndan faydalanmak için aşağıdaki linkteki formu doldurmanız gerekmektedir. Ilısılık Köyü Derneği Yönetim Kurulu
Bilgilendirme Köyümüzün yangın söndürme tertibatının yenilenme çalışmaları tamamlanmıştır. Köyümüze hayırlı olsun. Cenab-ı Allah yangın gibi felaketlerden köyümüzü ve köylülerimizi korusun.
Derneğimiz yönetim kurulu üyesi Muharrem Erdoğan ve Hamide Erdoğan'ın kızı Sema Erdoğan ile Cüneyt Haspolat 13 Eylül 2020 Pazar günü dünya evine girmiştir. Nikah töreni Sarıyer Boğaz Bahçe Kır Düğün Salonu'nda saat 13.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden Hatice Şirin (Mevlüt Şirin'in eşi) yakalandığı Covid-19 hastalığına yenik düşerek tedavi gördüğü hastanede 5 Eylül 2020 Cumartesi günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumenin cenazesi bugün köyümüzün mezarlığında defnedilecektir. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.
Yönetim kurulu üyemiz, Ilısılık Köyü sevdalısı Kadir Akman'ın ablası, köyümüz su sorununu çözmek için özveri ile çalışarak köyümüze hizmet eden Adem Akman'ın kardeşi, üyemiz Arif Çakır'ın hayat arkadaşı, Ayşe, Mustafa ve Eyüp Çakır'ın anneleri Nigar Çakır yakalandığı Covid-19 hastalığına yenik düşerek tedavi gördüğü hastanede hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine Rabbimizden rahmet diler, mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz. Şuanda köylülerimizeden Covid-19 tedavisi gören hastalar başta olmak üzere tüm hastalarımıza da Allah'tan acil şifalar diliyoruz. Bu vesile ile bir kez daha tüm köylülerimizi kurallara uymaya davet ediyoruz. Maske - Mesafe - Temizlik
 6  ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret40791
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ