• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Ankara'da ikamet etmekte olan köylülerimizden Rüştü Kazan (İsmail Kazan ve Şerife Erdoğan'ın kardeşi) 5 Temmuz 2017 Perşembe tarihinde geçirdiği elim bir kaza ve yaralanma sonucu vefat etmiştir. Merhumun naaşı 6 Temmuz Cuma günü köyümüzün mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Mübarek Ramazan ayının son gününde özellikle İstanbul'dan gelen misafirlerin de çoğunluğunu oluşturduğu bir katılımla, köylülerimiz iftar yemeğinde bir araya geldi. İbrahim Çopur, Necati Şirin, Memiş Ünal ve Mehmet Koç ile aileleri tarafından verilen iftar yemeği köy meydanında düzenlendi. Açık havada düzenlenen iftar yemeğine geniş bir katılım sağlandı.
Bir süredir kurulum çalışmaları devam etmekte olan köyümüzün internet sayfası yayın hayatına başlamıştır. Köyümüzle ilgili genel ve güncel içeriklerin yer aldığı sitemizde keyifli bir şekilde vakit geçirmenizi umarız. Sitede Çankırı ve Ilgaz ile ilgili bilgilere ulaşabilir, köyümüzün tarihi ve ulaşım hakkında bilgi alabilir, köyümüzdeki mevkileri ve aile isimlerini inceleyebilir; güncel duyurulara ulaşabilirsiniz. Bunların dışında köyümüz ve köyümüz insanı ile ilgili birçok fotoğraf ve video bulabilirsiniz.
Köyümüz ve köylülerimizle ilgili önümüzdeki tarihlerde yapılacak merasimlerle ilgili detaylara ve tarihlere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Güncel Merasim Tarihleri Sayfası
... 23 ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret65026
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ