• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Köylülerimizden, Ali ve Zeki Erdoğan'ın babası İsmail Erdoğan 25 Aralık 2019 Çarşamba günü vefat etmiştir. Merhumun naaşı aynı gün derneğimizden köyümüze götürülmüş ve ertesi gün köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
ILGAZ ILISILIK KÖYÜ KALKINDIRMA GÜZELLEŞTİRME VE DAYANIŞMA DERNEĞİ’nin köyümüzü ve köylülerimizi devletimizin eğitim ve kültürel faaliyetlere yönelik desteklerinden daha etkin faydalanmasını sağlamak amacıyla ve daha aktif bir dernek yapısı oluşturmak için organize edilen seçimsiz olağanüstü tüzük genel kurul toplantısına tüm köylülerimiz davetlidir. Genel kurul toplantısı aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere 05 Ocak 2020 Pazar günü saat 13.00'te Hürriyet Mah. Bülent Sok. No: 6 Yakacık- İstanbul adresinde yapılacaktır. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde 2. toplantı 12 Ocak 2020 Pazar günü Saat 13.30'da Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda (Esentepe Mah. Pamuk Sok. No.3 Kartal-İstanbul) çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.
Rahmetli İlyas Karakuş anısına düzenlenen Futbol Turnuvası'nı 7'de 7 ile ŞAMPİYON olarak tamamlıyoruz. Ilgaz Dernekler Birliği tarafından eski yönetim kurulu üyesi rahmetli İlyas Karakuş anısına düzenlenen futbol turnuvasında Ilısılık Köyü Futbol takımımız sırasıyla; Gruplarda Çaltıpınar'ı, Şeyhyunus'u, Aşıklar'ı, Serçeler'i, Çeyrek Final'de Güney'i, Yarı Final'de Çatak'ı ve son olarak da finalde Süleyman Hacılar Köyü'nü yenerek ŞAMPİYON olarak tamamlıyor. Final organizasyonu 15 Aralık Pazar günü Alibeyköy Spor Kompleksi'nde gerçekleşmiştir. Final organizasyonu Ilgaz Dernekler Birliği, Ilgaz Belediyesi Çandef, Kartal Çankırılılar Derneği başta olmak üzere köylülerimiz ve Süleymanhacılar köylülerinin katılımıyla gerçekleşmiştir. Özellikle köylülerimizin yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda (Köyümüz 5 otobüs ile katılım sağlamıştır) maç öncesinde Sami Yalçın konseri düzenlenmiş ve geleneksel yemeğimiz olan keşkek ikramı yapılmıştır.
İlyas Karakuş Futbol Turnuvası bu hafta yarı final müsabakaları ile devam etti. Maç öncesinde birlik ve beraberliğimizin temini için dernek merkezimizde köylülerimiz ve Çatak köylüleri, futbolcuları ile kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. Çatak Köyü Derneği ve Kartal Çankırılılar Derneği'nin de yer aldığı etkinlikte dernek başkanımız İrfan Çakır ve diğer dernek başkanları bütünleştirici ve sağduyulu konuşmalar yaparak iyi dileklerini ve temennilerini belirttiler. Kahvaltı etkinliğinden sonra Pendik Velibaba Çelik Spor Tesisleri'nde 16.00'da başlayan müsabakada Ilısılık Köyü futbol takımımız Çatak Köyü'nü 2-1'lik skorla geçerek adını finale yazdırdı. Köylülerimiz, yoğun katılım sağladığı maçta sürdürdüğü destekle takımımızı maç boyunca yalnız bırakmadı. Maç sonunda da takımımız taraftarımızla bütünleşerek final sevincini hep beraber yaşadı.
İlyas Karakuş Futbol Turnuvası bu hafta çeyrek final müsabakaları ile devam etti. Çeyrek finalde Güney Köyü ile karşılaşan Ilısılık Köyü futbol takımımız rakibini 5-3'lük skorla geçerek adını yarı finale yazdırdı. 1 Aralık 2019 Pazar Günü saat Pendik Velibaba Çelik Spor Tesisleri'nde 16.30'da başlayan müsabakaya yoğun bir katılım gösteren köylülerimiz de maç boyu takımımıza destekte bulundu. Yarı final maçında önümüzdeki hafta Çatak Köyü ile karşılaşacak futbol takımımızın maçı yine aynı tesiste saat 16.00 olarak planlanmıştır. Mücadelesi için futbolcularımıza ve maç boyunca takımımıza olan destekleri için de teşekkür ederiz. Müsabaka önü ve sonrasında çekilen fotoğrafları aşağıda inceleyebilrsiniz.
Köylülerimizden, İbrahim Çopur'un kardeşi İsmail Çopur 20 Kasım 2019 Çarşamba günü vefat etmiştir. Merhumun naaşı ertesi gün köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
İlyas Karakuş Turnuvası 3.Hafta maçları bu hafta da Sultangazi ve Kartal'da gerçekleşen müsabakalarla devam etti. Bu haftaki maçta Aşıklar Köyü takımı ile 17 Kasım 2019 Pazar Günü saat 15.00'te Sultangazi Arena'da karşılaşan takımımız rakibini 7-3 gibi net bir skorla geçti. Alınan bu galibiyetle liderliğe yükselen takımımız aynı zamanda grup birinciğini de garantileyerek turnuvada çeyrek finallere katılmayı garantiledi. Mücadelesi için futbolcularımıza ve maç boyunca takımımıza olan destekleri için de teşekkür ederiz.
... 10 ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret35222
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ