• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Köylülerimizden Şükrü & Satı Tosun'nun oğulları Selman Tosun ile İbrahim & Fatma İzmirli'nin kızları Şeyma İzmirli 5 Kasım 2017 Pazar günü saat 13.00'da Fatih Sultan Mehmet Kültür Sarayı'nda gerçekleşen düğün töreni ile dünya evine girmişlerdir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Çankırı Dernekler Federasyonu (ÇANDEF) tarafından başlatılan ilçe buluşmaları kapsamında kahvaltı organizasyonu düzenlenmiştir. Ilgaz ilçesi için düzenlenen kahvaltı organizasyonuna ılgazlı bürokrat, sivil toplum kuruluşları, iş adamları ve hemşehrileri geniş bir katılım sağlamıştır. İstanbul / Fatih'te gerçekleşen etkinliğe köylülerimizden de katılım sağlanmıştır. Organizasyona ait fotoğrafları haberimizin içeriğinde görebilirsiniz.
Köylülerimizden Dursun & Ayşe İzmirli'nin oğulları Ahmed İzmirli 29 Ekim 2017 Pazar günü saat 13.30'da Fatih Sultan Mehmet Kültür Sarayı'nda gerçekleşen düğün töreni ile dünya evine girmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Düğün törenine ait fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz.
Köylülerimizden Mustafa & Aysel Demirci'nin kızları Hatice Büşra Demirci ile Ilgaz Hacıhasan Köyü sakinlerinden Şükrü & Hacer Tabak'ın oğulları Kadir Tabak 15 Ekim 2017 Pazar günü saat 13.30'da Fatih Sultan Mehmet Kültür Sarayı'nda gerçekleşen düğün töreni ile dünya evine girmişlerdir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Düğün törenine ait bazı fotoğrafları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.
Köylülerimizden Kadri & Güldane Uyanık'ın oğulları Salih Uyanık ile Mehmet & Selma Öztürk'ün kızları Yelda Öztürk 8 Ekim 2017 Pazar günü saat 16.30'da Bülent Ecevit Kültür Merkezi'nde gerçekleşen nikah töreni ile dünya evine girmişlerdir. Kına töreni ve gelin alma ise Düzce'de gerçekleştirilmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden Sami & Fatma Erdoğan'nın oğulları Yasin Erdoğan ile İsmail & Hacer Tosun'un kızları Elif Tosun, 1 Ekim Pazar Günü Fatih Sultan Mehmet Kültür Sarayı'nda gerçekleşen düğün töreni ile dünya evini girmiştir. Düğünden önceki akşam ise köyümüzün eski dernek binasında damat eğlencesi düzenlenmiştir. Uzun zamandır gerçekleştirilmeyen damat eğlencesine - bir diğer deyişle tıraş odasına- köyümüz gençlerinden geniş katılım sağlanmış ve gerçekleştirilen etkinliklerle keyifli bir şekilde vakit geçirilmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Damat eğlencesi ile ilgili fotoğrafları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.
Köylülerimizden İbrahim & Öznur İzmirli'nin kızları Özge İzmirli, Kamil - Emine Çelik'in oğulları Atakan Çelik ile 22 Eylül 2017 Pazar günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Yakacık Fatih Sultan Mehmet Kültür Sarayı'nda saat 13.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Düğün töreni ile ilgili fotoğrafları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.
... 19 ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret46943
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ