• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Köylülerimizden Sami & Fatma Erdoğan'nın oğulları Yasin Erdoğan ile İsmail & Hacer Tosun'un kızları Elif Tosun, 1 Ekim Pazar Günü Fatih Sultan Mehmet Kültür Sarayı'nda gerçekleşen düğün töreni ile dünya evini girmiştir. Düğünden önceki akşam ise köyümüzün eski dernek binasında damat eğlencesi düzenlenmiştir. Uzun zamandır gerçekleştirilmeyen damat eğlencesine - bir diğer deyişle tıraş odasına- köyümüz gençlerinden geniş katılım sağlanmış ve gerçekleştirilen etkinliklerle keyifli bir şekilde vakit geçirilmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Damat eğlencesi ile ilgili fotoğrafları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.
Köylülerimizden İbrahim & Öznur İzmirli'nin kızları Özge İzmirli, Kamil - Emine Çelik'in oğulları Atakan Çelik ile 22 Eylül 2017 Pazar günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Yakacık Fatih Sultan Mehmet Kültür Sarayı'nda saat 13.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Düğün töreni ile ilgili fotoğrafları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.
Köylülerimizden Mehmet & Kadriye Kömürcü'nün oğulları Fahri Kömürcü, Büşra Gülşen'le 10 Eylül Pazar günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Tuzla Salon İstanbul'da saat 13.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden Şükrü Topçu'nun oğlu Hasan Topçu ile Hicran Geçmen 9 Eylül Cumartesi günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Yakacık Fatih Sultan Mehmet Kültür Sarayı'nda saat 13.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Tören ile ilgili fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.
Köylülerimizden, bir süredir tedavisi devam etmekte olan Muhittin Çakır (Rahmetli Ramazan Çakır ve Mustafa Çakır'ın babaları) 6 Eylül Çarşamba günü hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı aynı gün İstanbul'dan köyümüze götürülerek, 7 Eylül Perşembe günü köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden, bir süredir tedavisi devam etmekte olan Ali Yazıcı (Recep Yazıcı ve Sabri Yazıcı'nın babaları) 30 Ağustos Çarşamba günü hayatını kaybetmiştir. Kurban Bayramı arefesine denk gelmesi nedeniyle de yoğun bir katılımın olduğu cenaze töreninden sonra, merhumun naaşı 31 Ağustos Perşembe günü köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden, bir süredir tedavisi devam etmekte olan Murat Topçu (Mustafa Topçu'nun babası), 25 Ağustos Cuma günü hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı 26 Ağustos Cumartesi sabahı köyümüzün mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
... 21 ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret59511
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ