• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Köylülerimizden Mehmet & Kadriye Kömürcü'nün oğulları Fahri Kömürcü, Büşra Gülşen'le 10 Eylül Pazar günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Tuzla Salon İstanbul'da saat 13.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden Şükrü Topçu'nun oğlu Hasan Topçu ile Hicran Geçmen 9 Eylül Cumartesi günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Yakacık Fatih Sultan Mehmet Kültür Sarayı'nda saat 13.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Tören ile ilgili fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.
Köylülerimizden, bir süredir tedavisi devam etmekte olan Muhittin Çakır (Rahmetli Ramazan Çakır ve Mustafa Çakır'ın babaları) 6 Eylül Çarşamba günü hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı aynı gün İstanbul'dan köyümüze götürülerek, 7 Eylül Perşembe günü köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden, bir süredir tedavisi devam etmekte olan Ali Yazıcı (Recep Yazıcı ve Sabri Yazıcı'nın babaları) 30 Ağustos Çarşamba günü hayatını kaybetmiştir. Kurban Bayramı arefesine denk gelmesi nedeniyle de yoğun bir katılımın olduğu cenaze töreninden sonra, merhumun naaşı 31 Ağustos Perşembe günü köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden, bir süredir tedavisi devam etmekte olan Murat Topçu (Mustafa Topçu'nun babası), 25 Ağustos Cuma günü hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı 26 Ağustos Cumartesi sabahı köyümüzün mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köyümüzde ikamet etmekte olan Mustafa Bocut (Mıhrıbı - Yusuf Bocut'un babası), Çankırı'da tedavi gördüğü hastanede 13 Ağustos Pazar günü hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı aynı gün öğle namazı öncesinde köyümüzün mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden Dursun Kazan ve Recep Kazan, hac ibadetini gerçekleştirmek için kutsal topraklara gittiler. Baba oğulun hac vazifesinin makbul olmasını diler, o topraklara gitmeyi tüm müslüman alemi için temenni ederiz.
... 22 ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret66968
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ