• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

BAŞKANIN MESAJI

Muhterem Büyüklerim, Sevgili Genç Kardeşlerim, Saygıdeğer Analarım ve Bacılarım,

05 Mayıs 2019 Pazar günü dernek merkezimizde gerçekleştirilen Olağan Genel kurulumuz sonucu Ilısılık Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği’mizin Başkanlık görevine gelmiş bulunmaktayım. Son derece onur ve gurur duyduğum bu görevi layıkı ile yerine getireceğime dair şüpheniz olmasın. Görev süremiz boyunca köyümüz ve köylümüz adına faydalı ve güzel işler yapabilmek için yönetim kurulu ve denetim kurulundaki arkadaşlarımız, köyümüzün sevgili gençleri ve tüm köylülerimiz ile birlik ve beraberlik içinde el ele vererek hizmet edeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.


Muhterem Köylülerim;

Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar birinci ve en önemli önceliğimiz birlik ve beraberlik içerisinde hiçbir ayrımcılık yapmadan köyümüze ve köylümüze hizmet etmek oldu. Dernek merkezimizi ve derneğimizin tüm olanaklarını siz değerli köylülerimizin ve köyümüzün hizmetine sunduk. Sizlerinde yakinen takip ettiğiniz üzere genel kurul günü vermiş olduğumuz sözlerin bir çoğunu yerine getirdik.

Bugünden sonrada çalışmalarımızın hız kesmeden devam edeceğini bilmenizi istiyoruz. Yönetim kurulundaki arkadaşlar olarak kendimize şunu şiar edindik;

"İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır."; (Hadis-i Şerif)

Biz biliyoruz ki ne kadar çok çalışır ve hizmet eder isek o kadar sizlerin takdirini daha da önemlisi Rabbimizin rızasını kazanacağız.


Sevgili Köylülerim;

Biz birlik olur isek aşamayacağımız hiçbir zorluk yoktur diyorum ve hepinize en kalbi selam ve saygılarımı sunuyorum.

“BİZ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ.”


İRFAN ÇAKIR

ILISILIK KÖYÜ EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEK BAŞKANI


ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret70359
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ