• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Köylülerimizden, Ayşe Çopur (Ömer - İbrahim - Mustafa Çopur'un anneleri) 30 Eylül 2018 Pazar günü İstanbul'da hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı aynı gün İstanbul'dan derneğimizin önünden köyümüze götürülmüş ve aynı gün köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden Selahattin & Şehri Yazıcı'nın oğlu Ali Yazıcı ile Sabri & Hatice Yazıcı'nın kızı Esra Yazıcı 9 Eylül 2018 Pazar günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Fatih Sultan Mehmet Kültür Sarayı'nda saat 13.00'te gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Düğün töreni ile ilgili fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.
Köylülerimizden, Ekrem İpek (Şükrü İpek ve İsmail İpek'in babaları) 16 Ağustos Perşembe günü hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı aynı gün İstanbul'dan derneğimizin önünden köyümüze götürülmüş, ertesi gün köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden, Arif Akman (Rahmetli Hasan Akman'ın kardeşi, Bilal Akman'ın babası) 14 Ağustos Salı günü hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı aynı gün İstanbul Şifa Mahallesi'ndeki evinden köyümüze götürülmüş, ertesi gün köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimlerinde köyümüzde kurulan 1053 numaralı sandık sonuçları aşağıdaki gibi şekillenmiştir. Seçim sonuçlarının tüm ülkemiz için hayırlı olmasını temenni eder; sonuçlara göre yeniden Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a görevinde başarılar dileriz.
Köylülerimizden Musa & Alime Bocut'un kızları Hatice Bocut ile Kasım Saraç 23 Haziran 2018 Cumartesi günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Fatih Sultan Mehmet Kültür Sarayı'nda saat 15.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Resulullah (s.a.v.) Medine'ye hicret ettiği zaman Medinelilerin eğlenip neşelendiği iki bayramları vardı. Hz. Peygamber Medinelilere özgü olan, cahiliye izleri taşıyan bu bayramların yerine bütün Müslümanların sevinip eğleneceği İslâm'ın iki bayramını onlara haber verdi: "Allahu Teâlâ size, kutladığınız bu iki bayramın yerine, daha hayırlısını, Ramazan bayramı ile Kurban bayramını hediye etti" (Sünen-i Ebû Dâvud, Salat, 239).
... 17 ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret46941
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ