• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

31 Mart 2019 tarihinde Türkiye genelinde yapılan seçimler ile tüm Türkiye genelinde yerel idareciler belirlenmiştir. Köyümüzde yapılan seçim sonucuda aşağıdaki gibi şekillenmiştir. 2014'ten beri köyümüzde muhtar olarak görev yapan Şükrü Uyanık tekrar muhtar seçilmiştir. Kendisini tebrik eder, görevinde başarılar dileriz. Şükrü Uyanık - 58 Oy Mürsel Erdoğan - 42 Oy Satılmış Erdoğan - 26 Oy
Köylülerimizden, Hamit Yazıcı (Metin ve Yüksel Yazıcı'nın babaları) 24 Mart 2019 Pazar günü İstanbul'da hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı ertesi gün İstanbul'daki evinin önünden köyümüze götürülmüş ve köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köyümüzde imamlık yapmış, Emekli Hoca olarak bilinen Hafız Mustafa Genç tarafından yazılan, köyümüz eski dernek başkanı İsmail Yazıcı tarafından derlenen şiirleri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Genel olarak sosyal ve dini konularda kaleme alınan şiirlerle ilgili fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.
Köylülerimizden İsmail & Fatma Bocut'un oğlu Burak Bocut ile Kübra Can 10 Şubat 2019 Pazar dünya evine girmiştir. Velibaba Kuğu Vip Düğün Salonu'nda gerçekleşen merasime Ak Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Sn. Ebubekir Taşyürek de katılım göstermiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Düğün töreni fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz.
Köylülerimizden, Nimet İzmirli'nin oğlu İrfan İzmirli 26 Ocak 2019 Cumartesi günü İstanbul'da hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı aynı gün İstanbul'dan derneğimizin önünden köyümüze götürülmüş ve ertesi gün köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden, Kezban Uysal (Mustafa Uysal'ın eşi, İrfan Uysal ve Hidayet Uysal'ın anneleri) 17 Ocak 2019 Perşembe günü İstanbul'da hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı aynı gün İstanbul'dan derneğimizin önünden köyümüze götürülmüş ve ertesi gün köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
2017 Yılı Ağustos ayında aramızdan ayrılan, köylülerimizden Recep - Sabri Yazıcı'nın babası merhum Ali Yazıcı için mevlid töreni düzenlenmiştir. 11 Kasım 2018 Pazar günü Erenler Cami Konferans Salonu'nda gerçekleşen törene köylülerimizce katılım sağlanmıştır. Mevlid töreni ile ilgili fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
... 17 ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret59511
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ