• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

Köylülerimizden İsmail & Canan İzmirli'nin kızı Cansu İzmirli ile Erhan & Selvihan Daştan'ın oğlu Sinan Daştan 12 Ekim 2019 Cumartesi günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Sultanbeyli Elit Bosna Düğün Salonu'nda saat 19.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden Ercan & Emine Yazıcı'nın kızı Zeynep Yazıcı ile Ümit Aydın 29 Eylül 2019 Pazar günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Kavakpınar Royal Düğün Salonu'nda saat 16.00'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Köylülerimizden Dursun & Ayşe İzmirli'nin kızı Büşra İzmirli ile Murat & Refika Külte'nin oğlu Abdullah Külte 22 Eylül 2019 Pazar günü dünya evine girmiştir. Düğün töreni Çayırova Yeşilvadi Düğün Salonu'nda saat 15.30'da gerçekleşmiştir. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Düğün töreni ile ilgili fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.
Ilısılık Köyü Derneği tarafından, köylülerimizle kaynaşmak ve ortak değerlerimizi yaşatmak adına 14 Eylül 2019 Pazar günü İsanbul Pendik Yenişehir piknik etkinliği düzenlenmiştir. Düzenlenen pikniğe köylülerimizce yoğun bir katılım sağlanmıştır. Köy pikniğimiz kahvaltı organizasyonu ile başlamış ve Kur'an tilaveti ile devam etmiştir. Ardından Ilısılık Köyü Derneği Başkanı İrfan Çakır ve köy muharımız Şükrü Uyanık yaptığı konuşmalarda iyi dilek ve temennilerini dile getirmiştir. Gençlik kollarımız tarafından düzenlenen çeşitli yarışma ve oyunlar ile devam eden pikniğimiz renkli görüntülere sahne olmuştur. Etkinliklerin ardından piknik organizasyonu öğle yemeği ve yine yarışma ve oyunlar ile devam etmiştir. Pikniğimize katılım gösteren ÇANDEF başkanı Zeynettin Aydın, köy muhtarımız Şükrü Uyanık ve değerli köylülerimize teşekkür eder, birlik-beraberliğimizin sürmesini temenni ederiz. Etklinlik ile ilgili fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.
Derneğimizin köylülerimizle kaynaşmak ve ortak değerlerimizi paylaşmak amacıyla 15 Eylül 2019 tarihinde düzenlemiş olduğu piknik etkinliğine tüm köylülerimiz aileleri ile birlikte davetlidir. Aracı olmayan köylülerimiz için otobüs kiralanacak olup 1. otobüs sabah 09.00'da Karlıktepe'den hareket edecek, 09.30'da derneğe uğrayarak piknik alanına hareket edecektir. 2. otobüs sabah 09.00'da Yenimahalle'den hareket edecek, 09.30'da Şifa Mahallesi'ne uğrayarak piknik alanına hareket edecektir. Program içeriğinde çeşitli etkinlikler olacak ve saat 10.00'da başlayıp tahmini 17.00'da bitmesi planlanmaktadır. Öğle yemeği için derneğimiz tarafından etli pilav ve ayran ikramı yapılacak olup herkesin kendi yiyecek ve içeceklerini getirmeleri serbesttir. Piknik Adresi: Yenişehir Mahallesi. Dede Paşa Bulvarı Tavukçu Yolu Caddesi. Yenişehir Piknik Alanı.
Köylülerimizden, merhum Ahmet Şirin'in eşi, Murat Şirin, Nevin İzmirli ve Hamide Erdoğan'ın anneleri Hacer Şirin 31 Ağustos Cumartesi günü İstanbul'da hayatını kaybetmiştir. Merhumenin naaşı aynı gün İstanbul'dan saat 11.00'da derneğimizin önünden köyümüze götürülmüş ve ikindi namazına müteakip köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
Köylülerimizden, Sefer Sağır (Kadir ve İsmail Sağır'ın babası Osman Sağır'ın dedesi) 27 Ağustos 2019 Salı günü İstanbul'da hayatını kaybetmiştir. Merhumun naaşı aynı gün İstanbul Yenidoğan Camii öğle namazına müteakip defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
... 15 ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret59513
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ