• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

ANASAYFA

İlyas Karakuş Futbol Turnuvası bu hafta yarı final müsabakaları ile devam etti. Maç öncesinde birlik ve beraberliğimizin temini için dernek merkezimizde köylülerimiz ve Çatak köylüleri, futbolcuları ile kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. Çatak Köyü Derneği ve Kartal Çankırılılar Derneği'nin de yer aldığı etkinlikte dernek başkanımız İrfan Çakır ve diğer dernek başkanları bütünleştirici ve sağduyulu konuşmalar yaparak iyi dileklerini ve temennilerini belirttiler. Kahvaltı etkinliğinden sonra Pendik Velibaba Çelik Spor Tesisleri'nde 16.00'da başlayan müsabakada Ilısılık Köyü futbol takımımız Çatak Köyü'nü 2-1'lik skorla geçerek adını finale yazdırdı. Köylülerimiz, yoğun katılım sağladığı maçta sürdürdüğü destekle takımımızı maç boyunca yalnız bırakmadı. Maç sonunda da takımımız taraftarımızla bütünleşerek final sevincini hep beraber yaşadı.
İlyas Karakuş Futbol Turnuvası bu hafta çeyrek final müsabakaları ile devam etti. Çeyrek finalde Güney Köyü ile karşılaşan Ilısılık Köyü futbol takımımız rakibini 5-3'lük skorla geçerek adını yarı finale yazdırdı. 1 Aralık 2019 Pazar Günü saat Pendik Velibaba Çelik Spor Tesisleri'nde 16.30'da başlayan müsabakaya yoğun bir katılım gösteren köylülerimiz de maç boyu takımımıza destekte bulundu. Yarı final maçında önümüzdeki hafta Çatak Köyü ile karşılaşacak futbol takımımızın maçı yine aynı tesiste saat 16.00 olarak planlanmıştır. Mücadelesi için futbolcularımıza ve maç boyunca takımımıza olan destekleri için de teşekkür ederiz. Müsabaka önü ve sonrasında çekilen fotoğrafları aşağıda inceleyebilrsiniz.
Köylülerimizden, İbrahim Çopur'un kardeşi İsmail Çopur 20 Kasım 2019 Çarşamba günü vefat etmiştir. Merhumun naaşı ertesi gün köyümüzün mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.
İlyas Karakuş Turnuvası 3.Hafta maçları bu hafta da Sultangazi ve Kartal'da gerçekleşen müsabakalarla devam etti. Bu haftaki maçta Aşıklar Köyü takımı ile 17 Kasım 2019 Pazar Günü saat 15.00'te Sultangazi Arena'da karşılaşan takımımız rakibini 7-3 gibi net bir skorla geçti. Alınan bu galibiyetle liderliğe yükselen takımımız aynı zamanda grup birinciğini de garantileyerek turnuvada çeyrek finallere katılmayı garantiledi. Mücadelesi için futbolcularımıza ve maç boyunca takımımıza olan destekleri için de teşekkür ederiz.
24 Mart 2019 Pazar günü aramızdan ayrılan, köylülerimizden Yüksel - Metin Yazıcı'nın babası merhum Hamit Yazıcı mevlid töreni düzenlenmiştir. 17 Kasım 2019 Pazar günü Erenler Cami Konferans Salonu'nda gerçekleşen törene köylülerimizce katılım sağlanmıştır. Mevlid töreni ile ilgili fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Ilısılık Köyü Futbol Takımımız İlyas Karakuş Turnuvası'nda 2.haftadaki maçından da galibiyetle ayrıldı ve üst üste 2.galibiyetini almış oldu. Takımımız, 10 Kasım 2019 Pazar günü saat 13.00'te Kartal Sahil Halısaha'da gerçekleşen müsabakada Şeyhyunus Köyü'nü 4-3'lük skorla geçti. Köylülerimiz yoğun ilgisi ve katılımıyla gerçekleşen maçta taraftarlarımız maç boyunca takımımızdan desteğini esirgemedi. Müsabaka ile ilgili özet bilgiler aşağıdaki gibidir:
Geçtiğimiz günlerde sayfamızda da duyurduğumuz haberle İlyas Karakuş anısına düzenlenen Futbol Turnuvası'na Ilısılık Köyü olarak katılım sağlayacağımızı belirtmiştik. Turnuvadaki ilk maçımızda Çaltapınar köyü futbol takımı ile karşı karşıya geldik ve Sultangazi'de 3 Kasım 2019 Pazar günü 14.00'te başlayan maçı 5-1 alarak turnuvaya 3 puanla başladık. Takımımızı tebrik eder; gelecek müsabakalarda başarılarının devamını dileriz.
... 13 ...
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret56055
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ