• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ
Dernek Başkanımızın Teşekkür Mesajı


Bismillahirrahmanirrahim.

“İnsanların en hayırlısı insanlığa faydası olandır” (Hadis-i Şerif)

Saygıdeğer köylülerim, muhterem büyüklerim ve sevgili gençler,

Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Muhterem köylülerim,

12 Ocak Pazar günü gerçekleştirmiş olduğumuz seçimsiz olağanüstü tüzük genel kuruluna muhteşem bir katılım sağladığınız, coşkulu bir genel kurul toplantısı gerçekleşti. Şehitlerimize ve tüm geçmişlerimize Kuran-ı Kerim Tilaveti yapıldı. Programın sonunda yemek ikramı yapıldı. Bu programın düzenlenmesi, ikramın yapılmasında, hizmetinde emeği geçen, katkı sunan ve katılım sağlayan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgili hemşerilerim,

Sizlerin muhteşem katılımı ile gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuzda, göreve geldiğimiz 05 Mayıs 2019 tarihinde sizlere vermiş olduğumuz sözlerden yapmayı düşündüğümüz plan ve projelerimizden bu güne kadar sizlerle birlikte zaman ve imkânlar dâhilinde yapmış olduğumuz hizmetlerin sunumunu gerçekleştirdik ve sizlerden çok güzel dönüşler aldık. Bu konuda herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Bundan sonrası içinde daha önceden sizlere söz verdiğimiz ancak zaman ve mevsimsel şartlardan dolayı yapamadığımız işlerin ne zaman ve ne şartlarda yapılacağının sunumunu yaptık. Allah’ın izni ve sizlerin destekleri ile de bunları da söz vermiş olduğumuz şekilde yerine getireceğizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü söz vermenin önemini ve manevi mesuliyetini çok iyi biliyoruz.

Saygıdeğer köylülerim,

Daha önce vermiş olduğumuz sözlere ilaveten yaptığımız bu toplantıda sizlerle birlikte istişare ederek almış olduğumuz çok önemli bir karar olan ve ilgili mercilerden de izin alındıktan sonra yapmayı planladığımız, büyüklerimizden bizlere emanet olan köyümüzün camisini Ilısılık Köyü'ne yakışır bir mimari ile yıkılarak yenisinin yapılması kararını aldık. Benimde köyümüzle ilgili çöp temizliğinden sonra ikinci hayalim olan bu projeyi sizlerle birlikte hayata geçireceğimizden dolayı çok heyecanlı ve çok mutlu olduğumu bilmenizi isterim. Başlatmış olduğumuz kampanya da cami yapımı için yaklaşık 750.000.TL taahhüt alındı. Tüm kalbimle inanıyorum ki biz bu projeyi ve diğerlerini çok güzel ve çok hızlı bir şekilde bitereceğiz ve köylülerimizin hizmetine sunacağız. Bizleri takip etmeye ve bizlere destek olmaya devam edin.

Biz şunu çok iyi biliyoruz! Niyeti hayır olanın akıbeti de hayır olur.

BİZ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ!

Herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.

İrfan ÇAKIR
ILISILIK KÖYÜ EĞİTİM KÜLTÜR Ve DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI

  
256 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret36302
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ