• https://www.facebook.com/ilgazilisilik
ILISILIK KÖYÜ İNTERNET SAYFASINA HOŞGELDİNİZ
Köyümüzün İnternet Sayfası Yayın Hayatına Başladı

Bir süredir kurulum çalışmaları devam etmekte olan köyümüzün internet sayfası yayın hayatına başlamıştır. Köyümüzle ilgili genel ve güncel içeriklerin yer aldığı sitemizde keyifli bir şekilde vakit geçirmenizi umarız. Sitede Çankırı ve Ilgaz ile ilgili bilgilere ulaşabilir, köyümüzün tarihi ve ulaşım hakkında bilgi alabilir, köyümüzdeki mevkileri ve aile isimlerini inceleyebilir; güncel duyurulara ulaşabilirsiniz. Bunların dışında köyümüz ve köyümüz insanı ile ilgili birçok fotoğraf ve video bulabilirsiniz. 


Köyümüzle ilgili birçok içeriğin yer aldığı ve alacağı sitemiz, hem Ilısılıklılar arasında sağlıklı bir bilgi alışverişi sağlamak hem de köyüzü tanıtmak ve köyümüze destek olmak amacıyla kurulmuştur. Gerek sitenin kurulum sürecinde gerekse yayın döneminde sizlerden gelen köyümüzle ilgili her türlü içerik değerlendirilecek ve uygun görüldüğü takdirde sitede yayınlanacaktır. Bu bağlamda elinizde köyümüzle ilgili paylaşmak istediğiniz içerikleri göndermenizi bekliyoruz.


Sitemizle ilgili her türlü görüş, öneri, talep ve içeriklerinizi ziyaretçi defterinde paylaşabilir veya iletişim sekmesi altında yer alan iletişim bilgilerimizden tarafımıza gönderebilirsiniz.


  
778 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret46941
TAKVİM
ILGAZ KÖY SİTELERİ